M55342K06B511ARWI
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K06B511ARWI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342K06B511ARWI
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 511 OHM 0.1% 0.15W 0705
Ngā Rauemi: M55342K06B511ARWI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342K06B511ARWI
Tau Wae M55342K06B511ARWI Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 511 OHM 0.1% 0.15W 0705 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18877 pcs Pepa Raraunga M55342K06B511ARWI.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0705 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Tuhinga 511 Ohms
Mana (Watts) 0.15W Packaging Tray
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa M55342K06B511ARWI-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 511 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film