M55342H09B150DPWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H09B150DPWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342H09B150DPWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: M55342H09B150DPWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342H09B150DPWS
Tau Wae M55342H09B150DPWS Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16793 pcs Pepa Raraunga M55342H09B150DPWS.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tray
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa M55342H09B150DPWS-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film