M55342E08B261ARWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E08B261ARWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E08B261ARWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 261 OHM 0.1% 0.8W 2010
Ngā Rauemi: M55342E08B261ARWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E08B261ARWS
Tau Wae M55342E08B261ARWS Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 261 OHM 0.1% 0.8W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18150 pcs Pepa Raraunga M55342E08B261ARWS.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM2010 Tuhinga 261 Ohms
Mana (Watts) 0.8W Packaging Tray
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa M55342E08B261ARWS-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 261 Ohms ±0.1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film