M55342E06B100ARTP
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B100ARTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E06B100ARTP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 0705
Ngā Rauemi: M55342E06B100ARTP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E06B100ARTP
Tau Wae M55342E06B100ARTP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 0705 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15737 pcs Pepa Raraunga M55342E06B100ARTP.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0705 Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.15W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa M55342E06B100ARTP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M55342E06B100BR
M55342E06B100BR
Kaihanga: TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga: RES SMD 100K OHM 0.1% 0.15W 0805
I roto i te taonga: 12750 pcs
Tikiake: M55342E06B100BR.pdf
RFQ
M55342E06B100ARBS
M55342E06B100ARBS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 0705