M55342E02B321DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E02B321DRWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E02B321DRWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 321 OHM 1% 1/8W 0505
Ngā Rauemi: M55342E02B321DRWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E02B321DRWS
Tau Wae M55342E02B321DRWS Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 321 OHM 1% 1/8W 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 20849 pcs Pepa Raraunga M55342E02B321DRWS.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0505 Rahi / Rahi 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Tuhinga 321 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tray
Paa / Case 0505 (1313 Metric) Ētahi Ingoa M55342E02B321DRWS-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 321 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film