LVR05R2000FE73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R2000FE73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR05R2000FE73
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 5W AXIAL WW
Ngā Rauemi: LVR05R2000FE73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR05R2000FE73
Tau Wae LVR05R2000FE73 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 5W AXIAL WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57642 pcs Pepa Raraunga LVR05R2000FE73.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Raupapa LVR Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound