LVR05R0150FS73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R0150FS73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR05R0150FS73
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 1% 5W AXIAL WW
Ngā Rauemi: LVR05R0150FS73.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR05R0150FS73
Tau Wae LVR05R0150FS73 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 1% 5W AXIAL WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 94046 pcs Pepa Raraunga LVR05R0150FS73.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Raupapa LVR Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa LVRC-.015TR
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound