LVR03R0400FS70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR03R0400FS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR03R0400FS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.04 OHM 1% 3W AXIAL WW
Ngā Rauemi: LVR03R0400FS70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR03R0400FS70
Tau Wae LVR03R0400FS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.04 OHM 1% 3W AXIAL WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 74820 pcs Pepa Raraunga LVR03R0400FS70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Raupapa LVR Tuhinga 40 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa LVRB-.04TR
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound