ISC1812RQ390J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812RQ390J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISC1812RQ390J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 192MA 1.89 OHM
Ngā Rauemi: ISC1812RQ390J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISC1812RQ390J
Tau Wae ISC1812RQ390J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 192MA 1.89 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 162907 pcs Pepa Raraunga ISC1812RQ390J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ISC-1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Shielded Wirewound Inductor 192mA 1.89 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.89 Ohm Max Whakatauranga onamata 192mA