ISC1812RQ1R5J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812RQ1R5J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISC1812RQ1R5J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 418MA 400 MOHM
Ngā Rauemi: ISC1812RQ1R5J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISC1812RQ1R5J
Tau Wae ISC1812RQ1R5J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 418MA 400 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 140693 pcs Pepa Raraunga ISC1812RQ1R5J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ISC-1812
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron Powder
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 418mA 400 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Whakatauranga onamata 418mA