ISC1210EBR12J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EBR12J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISC1210EBR12J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120NH 630MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: ISC1210EBR12J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISC1210EBR12J
Tau Wae ISC1210EBR12J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 120NH 630MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134494 pcs Pepa Raraunga ISC1210EBR12J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ISC-1210
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron Powder
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 120nH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500MHz Whakaahuatanga Taipitopito 120nH Shielded Wirewound Inductor 630mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Whakatauranga onamata 630mA