IRF36ER680K
Hua Hua
Tau Wae: IRF36ER680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-36 68 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF36ER680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF36ER680K
Tau Wae IRF36ER680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 657704 pcs Pepa Raraunga IRF36ER680K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-36
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.7MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Inductor 306mA 1.47 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.47 Ohm Max
Whakatauranga onamata 306mA I teie nei - Maama -