IRF36ER2R2K
Hua Hua
Tau Wae: IRF36ER2R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-36 2.2 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF36ER2R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF36ER2R2K
Tau Wae IRF36ER2R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 651791 pcs Pepa Raraunga IRF36ER2R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-36
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 110MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 750mA 350 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Whakatauranga onamata 750mA I teie nei - Maama -