IRF36ER101K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF36ER101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-36 100 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF36ER101K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF36ER101K
Tau Wae IRF36ER101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 691598 pcs Pepa Raraunga IRF36ER101K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-36
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.8MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 275mA 1.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 275mA I teie nei - Maama -