IRF24ER151K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF24ER151K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-24 150 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF24ER151K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF24ER151K
Tau Wae IRF24ER151K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 660065 pcs Pepa Raraunga IRF24ER151K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-24
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 796kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.75MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 150mA 4.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 150mA I teie nei - Maama -