IRF03SH101K
Hua Hua
Tau Wae: IRF03SH101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 100 10% RJ1
Ngā Rauemi: IRF03SH101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03SH101K
Tau Wae IRF03SH101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4727 pcs Pepa Raraunga IRF03SH101K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 275mA 1.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 275mA