IRF03EV1R2K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF03EV1R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 1.2 10% EV E2
Ngā Rauemi: IRF03EV1R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03EV1R2K
Tau Wae IRF03EV1R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4696 pcs Pepa Raraunga IRF03EV1R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 144MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Inductor 880mA 210 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Whakatauranga onamata 880mA