IRF01SH4R7K
Hua Hua
Tau Wae: IRF01SH4R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-1 4.7 10% RJ1
Ngā Rauemi: IRF01SH4R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF01SH4R7K
Tau Wae IRF01SH4R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5109 pcs Pepa Raraunga IRF01SH4R7K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 75MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 530mA 350 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 530mA