IRF01EB1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF01EB1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-1 1 10% EB E2
Ngā Rauemi: IRF01EB1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF01EB1R0K
Tau Wae IRF01EB1R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5186 pcs Pepa Raraunga IRF01EB1R0K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 180MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 815mA 150 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 815mA