IR04SH101K
Hua Hua
Tau Wae: IR04SH101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 100 10% RJ1
Ngā Rauemi: IR04SH101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04SH101K
Tau Wae IR04SH101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5560 pcs Pepa Raraunga IR04SH101K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 133mA 4.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 133mA