IR04EB470J
Hua Hua
Tau Wae: IR04EB470J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 47 5% EB E2
Ngā Rauemi: IR04EB470J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04EB470J
Tau Wae IR04EB470J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5049 pcs Pepa Raraunga IR04EB470J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Inductor 170mA 2.75 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.75 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA