IR04BH8R2K
Hua Hua
Tau Wae: IR04BH8R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 8.2 10% B08
Ngā Rauemi: IR04BH8R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04BH8R2K
Tau Wae IR04BH8R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga IR04BH8R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Whakatauranga onamata 360mA