IR02SH5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR02SH5R6K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 5.6 10% RJ1
Ngā Rauemi: IR02SH5R6K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02SH5R6K
Tau Wae IR02SH5R6K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4379 pcs Pepa Raraunga IR02SH5R6K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 5.6µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Inductor 185mA 1.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 185mA