IR02SH4R3J
Hua Hua
Tau Wae: IR02SH4R3J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 4.3 5% RJ1
Ngā Rauemi: IR02SH4R3J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02SH4R3J
Tau Wae IR02SH4R3J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4243 pcs Pepa Raraunga IR02SH4R3J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.3µH Unshielded Inductor Axial