IR02RU330F
Hua Hua
Tau Wae: IR02RU330F
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 33 1% R36
Ngā Rauemi: IR02RU330F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02RU330F
Tau Wae IR02RU330F Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4731 pcs Pepa Raraunga IR02RU330F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 130mA 3.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA