IR02RU151K
Hua Hua
Tau Wae: IR02RU151K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 150 10% R36
Ngā Rauemi: IR02RU151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02RU151K
Tau Wae IR02RU151K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4820 pcs Pepa Raraunga IR02RU151K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 61mA 15 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 15 Ohm Max Whakatauranga onamata 61mA