IR02EV330K
Hua Hua
Tau Wae: IR02EV330K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.IR02EV330K.pdf2.IR02EV330K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02EV330K
Tau Wae IR02EV330K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4614 pcs Pepa Raraunga 1.IR02EV330K.pdf2.IR02EV330K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.05mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa Q7313103 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 130mA 3.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 130mA I teie nei - Maama -