IR02BH3R3F
Hua Hua
Tau Wae: IR02BH3R3F
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 3.3 1% B08
Ngā Rauemi: IR02BH3R3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02BH3R3F
Tau Wae IR02BH3R3F Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4139 pcs Pepa Raraunga IR02BH3R3F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 90MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Inductor 270mA 850 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Whakatauranga onamata 270mA