IR02BH1R8F
Hua Hua
Tau Wae: IR02BH1R8F
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 1.8 1% B08
Ngā Rauemi: IR02BH1R8F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02BH1R8F
Tau Wae IR02BH1R8F Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4588 pcs Pepa Raraunga IR02BH1R8F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.8µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 125MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Unshielded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 455mA