IR02BH102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR02BH102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 1K 10% B08
Ngā Rauemi: IR02BH102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02BH102K
Tau Wae IR02BH102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5645 pcs Pepa Raraunga IR02BH102K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 72 Ohm Max Whakatauranga onamata 28mA