IMS5SWDER1R8K65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDER1R8K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 1.8 10% ER E2
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDER1R8K65
Tau Wae IMS5SWDER1R8K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 37398 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 43 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 105MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Molded Inductor 1.2A 140 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama 1.2A