IMS05WDST8R2K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS05WDST8R2K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5WD-40 8.2 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05WDST8R2K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05WDST8R2K40
Tau Wae IMS05WDST8R2K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4450 pcs Pepa Raraunga IMS05WDST8R2K40.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5WD-40
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 46MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Inductor 500mA 1.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 500mA
I teie nei - Maama 500mA