IMS05WDST3R3K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS05WDST3R3K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5WD-40 3.3 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05WDST3R3K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05WDST3R3K40
Tau Wae IMS05WDST3R3K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5108 pcs Pepa Raraunga IMS05WDST3R3K40.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5WD-40
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 73MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Inductor 1.03A 310 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.03A
I teie nei - Maama 1.03A