IMS05ST822K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST822K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ST822K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 8.2K 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05ST822K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ST822K
Tau Wae IMS05ST822K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4218 pcs Pepa Raraunga IMS05ST822K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 8.2mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 540kHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2mH Shielded Molded Inductor 26mA 119 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 119 Ohm Max Whakatauranga onamata 26mA
I teie nei - Maama 15mA