IMS05ST272J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST272J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ST272J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 2.7K 5% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05ST272J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ST272J
Tau Wae IMS05ST272J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5630 pcs Pepa Raraunga IMS05ST272J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 2.7mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 920kHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7mH Shielded Molded Inductor 40mA 47.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 47.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 40mA
I teie nei - Maama 25mA