IMS05ST1R2J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST1R2J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ST1R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 1.2 5% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05ST1R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ST1R2J
Tau Wae IMS05ST1R2J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5744 pcs Pepa Raraunga IMS05ST1R2J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Molded Inductor 895mA 100 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 895mA