IMS05ST151J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST151J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ST151J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 150 5% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05ST151J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ST151J
Tau Wae IMS05ST151J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5025 pcs Pepa Raraunga IMS05ST151J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Molded Inductor 140mA 4.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 140mA
I teie nei - Maama 90mA