IMS05SH4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH4R7K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05SH4R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 4.7 10% RJ1
Ngā Rauemi: IMS05SH4R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05SH4R7K
Tau Wae IMS05SH4R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4476 pcs Pepa Raraunga IMS05SH4R7K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Molded Inductor 380mA 550 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Whakatauranga onamata 380mA