IMS05SH3R9K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH3R9K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05SH3R9K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 3.9 10% RJ1
Ngā Rauemi: IMS05SH3R9K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05SH3R9K
Tau Wae IMS05SH3R9K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5272 pcs Pepa Raraunga IMS05SH3R9K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 75MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Shielded Molded Inductor 450mA 400 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Whakatauranga onamata 450mA