IMS05SH271K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH271K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05SH271K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 270 10% RJ1
Ngā Rauemi: IMS05SH271K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05SH271K
Tau Wae IMS05SH271K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4980 pcs Pepa Raraunga IMS05SH271K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 270µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Shielded Molded Inductor 115mA 5.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 115mA
I teie nei - Maama 70mA