IMS05SH182K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH182K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05SH182K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 1.8K 10% RJ1
Ngā Rauemi: IMS05SH182K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05SH182K
Tau Wae IMS05SH182K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga IMS05SH182K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 1.8mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8mH Shielded Molded Inductor 50mA 29.9 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 29.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 50mA
I teie nei - Maama 30mA