IMS05ER682K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ER682K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05ER682K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 6.8K 10% ER E2
Ngā Rauemi: IMS05ER682K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05ER682K
Tau Wae IMS05ER682K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4789 pcs Pepa Raraunga IMS05ER682K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 6.8mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 660kHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8mH Shielded Molded Inductor 27mA 111 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 111 Ohm Max Whakatauranga onamata 27mA
I teie nei - Maama 16mA