IMS05BH300K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH300K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05BH300K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5 30 10% B08
Ngā Rauemi: IMS05BH300K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05BH300K
Tau Wae IMS05BH300K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5105 pcs Pepa Raraunga IMS05BH300K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 30µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 30µH Shielded Molded Inductor Axial