IMS02WWDMZ8R2K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS02WWDMZ8R2K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2WWD-40 8.2 10% M25
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02WWDMZ8R2K40
Tau Wae IMS02WWDMZ8R2K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5297 pcs Pepa Raraunga
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2WWD-40
Ratonga - Q @ Freq 47 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.68 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.68 Ohm Max Whakatauranga onamata 440mA
I teie nei - Maama 440mA