IMS02WWDBH151K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS02WWDBH151K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2WWD-40 150 10% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02WWDBH151K40
Tau Wae IMS02WWDBH151K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4262 pcs Pepa Raraunga
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2WWD-40
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Wirewound Inductor 215mA 7.05 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 7.05 Ohm Max Whakatauranga onamata 215mA
I teie nei - Maama 68mA