IMS02BH470K
Hua Hua
Tau Wae: IMS02BH470K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 47 10% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02BH470K
Tau Wae IMS02BH470K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4729 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Molded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 9.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 69mA