IMS02BH2R2J
Hua Hua
Tau Wae: IMS02BH2R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 2.2 5% B08
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02BH2R2J
Tau Wae IMS02BH2R2J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5917 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 95MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Molded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 202mA