IMC2220ER2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC2220ER2R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.3A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IMC2220ER2R2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC2220ER2R2K
Tau Wae IMC2220ER2R2K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.3A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220189 pcs Pepa Raraunga IMC2220ER2R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 2220 (5650 Metric) Rahi / Rahi 0.221" L x 0.197" W (5.61mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-2220
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5650 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 42MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 1.3A 60 mOhm Max 2220 (5650 Metric) DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.3A I teie nei - Maama -