IMC1812RVR18M
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RVR18M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812RVR18M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180NH 450MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: IMC1812RVR18M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812RVR18M
Tau Wae IMC1812RVR18M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 180NH 450MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 176847 pcs Pepa Raraunga IMC1812RVR18M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Non-Magnetic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 180nH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 450mA