IMC1812ES2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES2R7K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812ES2R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Ngā Rauemi: IMC1812ES2R7K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812ES2R7K
Tau Wae IMC1812ES2R7K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113958 pcs Pepa Raraunga IMC1812ES2R7K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 541-1641-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Whakatauranga onamata 370mA I teie nei - Maama -